Telefonlarıyla gündemde olan İnce’den paylaşım: Kabusunuz olacağım

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin Fatih Portakal, Nevşin Mengü gibi gazetecilere telefon açıp sert ifadeler kullandığı iddia edilmiş, İsmail Saymaz ise İnce’nin kendisine “küstüğünü” açıklamıştı.

Muharrem İnce’nin bu üslubunu eleştiren Fatih Portakal “İnce gibi bir insanın bizi yönettiğini düşünsenize. Muhalefetteyken böyle, başa geldiğinde acaba gerçekten demokrat bir yönetici olabilir mi” ifadelerini kullanmıştı.

Nevşin Mengü ise Muharrem İnce’nin kendisini arayarak “Siyasetçiler artık böyle arıyor, ‘Sana ne falan’ diye… Kafa tutuyor böyle. Elimde veri var diyorum, ‘Yok ya’ diyor. Acayip hal yani” diye serzenişte bulunmuştu.

‘KABUSUNUZ OLACAĞIM BEKLEYİN’

Muharrem İnce bugün içinde tepki ifadelerinin bulunduğu bir paylaşım yaptı. İttifak veya kişi ismi vermeden sert ifadeler kullanan Muharrem İnce, “Sizin perde arkasında kurduğunuz ittifakları, kirli ilişkileri görüyorum. Beni bulaştıramazsınız! Benim ittifakım gençlerle, gariplerle, emekçilerle, esnafla, bu ülkenin namuslu bütün evlatlarıyla… Hak yiyenler Çeteler Beslemeler Atatürk düşmanları Kabusunuz olacağım Bekleyin!” diye yazdı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir